تبلیغات
آیا تا به حال در طراحی لباس عروسی خود فکر کرده اید؟

بسیاری از عروسها ایده خوبی از آنچه آنها برای لباس عروسی خود می خواهند، اما بعضی اوقات داشتن یک عکس دقیق در سر شما، به معنی ناامیدی زمانی است که شما نمی توانید آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید. اگر این به نظر شما می رسد، لباس عروسی سفارشی می تواند چیزی باشد که شما نیاز دارید.

ایجاد یک لباس عروسی سفارشی با یک طراح یا طراح لباس، یک فرایند سرگرم کننده است و روز بزرگ روز شما یک معانی ویژه برای شما خواهد بود. این می تواند دلهره آور باشد؛ چقدر طول خواهد کشید، چقدر هزینه خواهد شد، و آیا در نهایت انتظارات شما را برآورده خواهد کرد؟ - اما هر طراح به ارزش خود را در تیل روشن خواهد بود، صادقانه و قادر به راهنمایی شما را از طریق مرحله فرآیند گام به گام.

بنابراین، برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک لباس عروسی سفارشی برای شما مناسب است، ما دوست داشتنی چلسی لوت، صاحب خانه طراحی محبوب، Modehaus Bridal در مینیاپولیس را استخدام کردیم. او راهنمای مفید خود را برای اینکه چرا طراحی لباس عروسی خود را چنین تجربه ای ویژه ای قرار داده است، قرار داده است و کمی توضیح می دهد که چه چیزی از روند انتظار می رود.

چلسی برای شما ...

1. فردیت
هیچ کس در جهان مثل شما نیست طعم و مزه منحصر به فرد شما و دیدگاه شخصی برای عروسی و لباس عروسی خود را آن را به طور خاص شما.

کار با طراح برای ایجاد لباس عروسی سفارشی شما اجازه می دهد سبک شخصی خود را در یک روز زمانی که خانواده و دوستان شما جشن می گیرند بیان کنید!

2. سبک
فرایند طراحی همه چیز در مورد سبک شخصی شماست. از تصاویر الهام بخش به صفحات Pinterest، طراح شما از ایده های خود به طراحی عروسی سفارشی می کشد.

شما در مورد آستین، شباهت، گردن و پارچه ها صحبت خواهید کرد. با کار با طراح، شما می توانید روند خلاق را از الهام به طرح ها، ساختگی ها برای تست اتصالات، و در نهایت لباس شب رویایی هدایت کنید.

شما به عنوان فرآیند آشکار کنترل کاملی از خود دارید.

3. راحت و مناسب
یک طراح خوب، شکل منحصر به فرد خود را جشن می گیرد و لباس را به تنهایی شما را مناسب می کند. به جای خرید یک لباس برای مطابقت با شکل خود، چرا یک ساختمان را از زمین نکنید!

داشتن لباس سفارشی ساخته شده تضمین می کند که راحت و متناسب با بدن شما است.

مد نمیخواهد صدمه ببیند عروس زیبا می تواند یک لباس مناسب را در تمام روز عروسی داشته باشد؛ از "آماده شدن" عکس ها، تا آخرین رقص شب.

4. تجربه
شما طولانی از روز عروسی خود را فراموش کرده اید که نباید فراموش شود، آیا لباس شما نیز نباید باشد؟

هیچ چیز با تجربه طراحی لباس شب عروسی خود مقایسه نمی شود. بسیاری از عروس ها می گویند که داشتن سفارشی لباس خود برجسته سفر عروسی آنها بود.

5. پشتیبانی از کسب و کار محلی
با کار با یک طراح محلی، شما نیز از کسب و کار کوچک حمایت می کنید. از طریق تجربه لباس سفارشی شما، شما ذهن را از دانستن دقیقا جایی که لباس خود را ساخته شده بود و توسط آنها.

نه تنها این، اما شما اطمینان حاصل کنید که لباس خود را برای توده ها ساخته نشده است. این فقط برای شما ایجاد شد مثل شما، یک نوع از نوع است.

فرآیند
فرایند طراحی هر شش تا دوازده ماه طول می کشد. طول پروژه با پیچیدگی هر لباس و جدول زمانی عروس تعیین می شود.

لباس عروسی سفارشی Modehaus از 4500 دلار شروع می شود. این شامل مواد، اتصالات و تغییرات کلی است. مواد را پوشش می دهد پارچه، trims و لهجه - از توری های ظریف تر و زیبا به گلدوزی دقیق الگوی.

اولین قرار ملاقات همه چیز درباره شناختن شماست. شخصیتت. طعم شما سبک عروسی شما. شما و داستان شریک زندگی تان. در طول این مشاغل رایگان، ما به تصاویر، ایده های طنزآمیز نگاهی خواهیم انداخت و شروع به تشخیص چشم انداز لباس خود خواهیم کرد.

در جلسه بعدی ما، ایده های اولیه خود را برای لباس های خود ارائه خواهم کرد. این یک فرایند همکاری است، بنابراین ما با هم ما طرح ها، پارچه ها و پایان دادن به بحث می کنیم. قبل از ترک، اندازه گیری های خود را انجام می دهیم، تصمیم گیری در مورد طراحی، قرارداد ما را امضا می کنیم، و جدول زمانی و قیمت خود را نهایی می کنیم.

پس از اندازه گیری های شما و جزئیات درج شده است، من شروع به ساخت یک الگوی لباس مسلمان می کنم. این ماکت به ما کمک می کند تا هر چه را که طرح های من در واقعیت به نظر می رسد تجسم نمایم. علاوه بر این، ما اجازه می دهیم قبل از اینکه با پارچه کار می کنم هر گونه تنظیمات را انجام دهم. از آنجا من شروع به ایجاد لباس سفارشی خود را!

طول ساخت و ساز بستگی به پارچه های انتخاب شده ما دارد. توری های ظریف، دوختن ابریشم، تزیین مجسمه سازی تزیین لوکس و استفاده از beading پیچیده همه را به زمان نیاز دارد. زمان ساخته شده است برای تغییرات و اتصالات به طور منظم، که اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر طراحی تحول در سراسر روند خیاطی.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در جمعه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۶ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha