تبلیغات
برخی از داستان های مد که من می نویسم کمی اندک اندک است و این یکی از آنها است. از آنجایی که من چکمه های مچ پا اسکناس را در باند فرودگاه های پاییز '18 کشف کردم، من برای جفت کامل جستجو کرده ام. هدف من: پیدا کردن یکی که می خواهد با این شلوار های سفید / کرم رنگ من فقط خریداری شده است. وظیفه دشوارتر از آن است که فکر کردم در ابتدا بود. اما شما در مد کار می کنید، چطور این امکان وجود دارد؟ من آگاه هستم، از خودم نیز خواسته ام.

من فکر کردم که چکمه های رویای من در جمعه سیاه بود، اما زمانی که آنها را به آدرس اشتباه تحویل دادم، من این را به عنوان نشانه ای از این که آنها برای من اهمیت ندارند، برداشتم. جستجو ادامه یافت پس از بررسی هر مجموعه اصلی مد خانه و مرور بیش از، آنچه به نظر می رسید، 50 جفت، من 10 را پیدا کردم که من دوست دارم و در بودجه من است. (خوب، چند نفر می توانند یک پازل باشند.) در تلاش برای پیدا کردن جفت کامل خود را؟ با گزینه های زیر شروع کنید.

1 Zara Snakeskin چکمه های چاپ
یک راه خوب برای از بین بردن انگشت شستن در روند بوت snakeskin قبل از اینکه به اندازه کافی 500 دلار برای آن هزینه کنید، با این گزینه زانو از Zara است. این فقط 99 دلار است و در رنگ آمیزی کلاسیک قهوه ای و بژ رنگ است. لباس زیر لباس های سیاه و سفید خود را با یک جوراب آبی و یک پیراهن سفید پوشانید.

2 BCBG Anges Bootie
چاپ Snakeskin باعث می شود سر و صدا به خودی خود، اما اضافه کردن یک جزئیات سیاه و سفید دست و پنجه نرم و شما یک بوت بیانیه است. پاشنه کمی زاویه یکی دیگر از نکات کوچکی است که به کمک این bootie برجسته می شود.

3 داستان دیگر مخملی مار چکمه مچ پا
پری دریایی کوچولو خودش را برای این جفت چکمه های مچ پای مخملی snakeskin می کند. شفاف و شفاف رنگ تیله و پاشنه سیلندر شکل بسیار خنک تر از پاشنه بلوک است. با یک ژاکت کرم رنگ و شلوار جین سیاه پوشیده باشید.

4 Schutz Maryanna Boot
"Snakeskin" ممکن است صدایی را محدود کند، اما این مواد مرسوم، در این فصل به شکل های مختلفی دیده می شود. این جفت خاص الهام گرفته از غرب است و دارای یک پاشنه بلند است. یک جعبه تاکسی اشاره کرد که بر روی آن ظاهر براق و صاف است. ایده آل برای زن که سبک آن را می توان به عنوان "دختر گاوچران زیبا" توصیف کرد.

5 انبه مار-بوت مچ دست
کیب این چکمه برای آویزان ساخته شده است. این زوج های جوراب قرمز چشم هر کسی را به زودی به عنوان قدم می زنند ... خوب، هر جا. آنها می توانند تحت لباس و یا با جفت جین آبی براق پوشیدن - فقط مطمئن شوید که چاپ برای حداکثر تاثیر بصری قابل رویت است.

6 M.Gemi بوت Cavallo
اگر چنین چیزی به عنوان بوت اسکناس "هر روز" وجود دارد، این است. رنگ های سیاه و خاکستری به خوبی با هر جوراب شلواری و جین نگاه می کنند، در حالی که چاپ پر طرفدار پیتون، سبک خود را تقویت می کند.

7 افراد آزاد وگان رفتن به غرب بوت
این بوت چرم بافت چرمی بافتی تنها با نگاهی به پوست خربزه، که برای مصرف کنندگان آگاه اخلاقی مناسب است، تقلید می کند. این در هشت (!) رنگ می آید و شباهت الهام گرفته از غربی ها در فصل مناسب است.

8 بوت کرچک
هنوز آماده نیست به طور کامل به نگاه snakeskin متعهد است؟ این بوت مچ پا مچ پا با یک چلپ چلوپ اسکن اسکن برای ضعف قلب است. این تقریبا مانند طراحی است که از بوت جدا شده است، نگاه واقعا بالا مد. شما دیگر جفت دیگری را پیدا نخواهید کرد، من سعی کردم.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در پنجشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha