تبلیغات
خیابان فلت، چهار شنبه

دیدگاه های جدید مد در برخی از لباس نشان می دهد که در این هفته برگزار می شود نشان می دهد که یک راه حل برای مشکل "چه ما باید با پسران ما انجام شود؟" این است که آنها را آموزش دیده، به عنوان در یکی دیگر از جنبه ممکن است از اینکه اگر این مد ها تمام فعالیت های توزیع کننده را که باید با مواد غذایی تغذیه شده در معرض خطر قرار بگیرند، در معرض تهدید قرار می دهند. واقعیت ساده این است که دختر معمولی، به رغم زن معمولی، طراحی نشده است که بتواند لباس های جدید خیاطی را پوشانده باشد. او ممکن است با توجه به زیبایی مواد و ظاهر خوب خود، به لطف زیبایی و زیبایی و زیبایی ظاهر شود، اما او به طور بی نهایت بهتر خواهد بود، مثلا، شش تا دوازده اینچ اضافی، و اگر او آنها را احساس زیبایی از سوی مردم قطعا SOS ارسال خواهد شد

مطمئنا دختران مانند پرده های فانتزی "بلند و راست و بلند و باریک" وجود دارند که می توانند از پاشنه پاشنه یا کت شلوار استفاده کنند اگر آنها خود را مانند پرده های فانتزی حمل کنند و پیاده روی بی انتها از آن مانکن هایی که سرشان را در یک زاویه 33 درجه از پاهای خود را. وجود دارد، یکی احساس می کند که یک عنصر بی قید و شرط در مورد لباس نشان می دهد که در آن زنان به راحتی متناسب، جوان و سالخورده، در ردیف و چشم انداز در frocks نشسته توسط برخی از sylph بیش از حد باریک و خوب برای غذای روزانه انسان طبیعت و تصور کنید خود را پوشیدن کسانی که فقط با آن اثر می کنند. احساس تراژدی بر آنها غلبه می کند. تماشاگر بی نظیر می خواهد گریه کند، "مراقب باشید. اعتمادش نکن او تو را فریب داده است. "

یک راه فرار از زندان
راه هایی برای جلوگیری از نگاه بیش از حد چنگال وجود دارد. یک طراح لباس ممکن است از پانل های جانبی استفاده کند. خانم سوزان، که تا به حال یک نمایشگاه لباس در هتل کارلتون داشته است، علاقه مند است تا لباس دوزی یا دوختن طولانی را در دو یا چندین مکان به عمق دوازده تا هجده اینچ از کف بپوشد. این بسیار تزئینی با یک شب ژرژت سایکلامن صورتی بود. دامن شکسته بود تا لبه های گسترده ای را بپوشاند و هر لتپت با پرهای شترمرغ و گل سرخ شاداب بود. گردن گرد شد و پر از شترمرغ از یک طناب طلایی برای دیدار با سر و صدای شترمرغ و گل رز صورتی روی یک شانه گذاشت.

یک جعبه سیاه و سفید هوشمند ساخته شده است با یک لباس بلند تنگ از ساتن سیاه و سفید باز کردن جلو از یک لباس ژئوریت سفید. آستین های سفید سفید با نوارهای گسترده ای از ساتن سیاه و سفید که نیمه اشباع شده با انتهای pointed از مخمل کت و شلوار آبی رنگ بود، و لمس از همان رنگ در کمر وجود دارد. تقریبا تمام روز ها و شب ها لباس ها و لباس ها کوتاه بود و آستین بلند و بسیار تنگ بود، گاهی اوقات در کاف های بزرگ به پایان رسید. بعضی از کت ها دارای یقه های بالا بودند، بعضی از آنها به بالا به گلو بریده می شدند و با یک باریک باریک و یا اینچ بالا به پایان رسید - این به هیچ وجه جذاب نبود - در حالی که دیگران گردن های گرد گردن کم با یقه روسری به پایان رسید.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha