تبلیغات
دبیرستان آکسفورد دومین رویداد رسمی «بله بله به لباس» را در شب گذشته برگزار کرد و نزدیک به 100 دانشجوی خانه را به خانه خود آوردند.

"بله بپرهیزید به لباس"، شاعر جوان معلم تناسب اندام دختران OHS رز هیکی است، که این برنامه را به عنوان راهی برای دادن هر دختر به یک فرصت شگفت انگیز "لحظه شاهزاده خانم"، از تلاش برای لباس اول برای اولین بار آغاز کرد زمان.

او گفت: "این لباس ها همه اهدا شده اند، و از همه جا به خاطر عروسی های دیوید، عکس های آکسفورد، ساروریتس، ممفیس، اهدا شده اند." "هر زمان که مردم لباس بپوشند، آنها فقط به من ایمیل می دهند و من یک واحد ذخیره سازی دارند، بنابراین آنها فقط سال ها می آیند."


اتاق تناسب اندام تمام دختران با بالن های صورتی و طلایی تزئین شده بود، با پخش موسیقی بیش از بلندگوها و باند های موقت در مرکز اتاق برای دختران برای انتخاب بهترین انتخاب خود. بیش از 100 لباس از اندازه 00 تا 24 وجود دارد، در تقریبا هر برش و رنگ قابل تصور است.

"من صادقانه می توانم بگویم، این یک رویداد باور نکردنی برای تمام دختران است،" کارمه هاولول، که دخترش امیلی یک لباس قرمز توپ را انتخاب کرد، گفت. "من همه راجع به آن صحبت می کنم، زیرا می خواهم دختران بدانند که می توانند به اینجا بیایند و سعی کنند لباس هایی را که باعث می شود احساس خاصی داشته باشند، امتحان کنید."

علاوه بر لباس، دختران این فرصت را دارند تا با کفش و طلا و جواهر هایی که توسط Lulu و سایر شرکت های تجاری در اطراف آکسفورد اهدا شده است، ظاهر شوند. مدیسون هیکی، دختر رز، گفت که حضور در این مراسم، تجربهای باارزش برای همه درگیر است.

او گفت: "من دوست دارم ببینم چگونه روز دختر را برای پیدا کردن لباس رویای خود پیدا کنیم." "بسیاری از اینها، هنگامی که وارد شدند، هنوز هم در کیسه های زیپ شده خود با برچسب قیمت در آنها بود. برخی از آنها تا 600 دلار فروختند. "

اما این رویداد برای دانشجویان OHS منحصر به فرد نیست. دختران از دبیرستانهای لافایت، پانولا جنوبی و آب دره حضور داشتند و برای هر دختر که ثبت نام می کند، باز است. نیکول رنسینک، یکی از ارشد دبیرستان جنوب پانولا، در سال جاری سه نفر از طرفداران شرکت دارد. Rensink با انتخاب یک لباس کوکتل شامپاین رنگ با گوشواره تطبیق یافت.

"فکر کردم، چرا؟ رنسینک گفت: "من در مدرسه پانولا جنوبی، Senatobia و دانشکده مسیحی North Point ملاقات می کنم." "من نیز اینجا آمد و به دنبال کفش هایی بود که من را بلندتر از دوست پسر من نخواهند گذاشت، و آنها از چنین طیف وسیعی برای انتخاب کردن استفاده می کنند."

لباس و لوازم جانبی کاملا رایگان برای دختران، با کسب و کارهای محلی اهدا خدمات خود را به هر لباس نگاه کامل است. تمیز کننده Rainbow در خیابان جکسون خشک کردن هر لباس را به صورت رایگان پاک می کند و یک کارد و چسبان در این رویداد شرکت می کند تا به هر دختر کمک کند و بهترین را در نظر بگیرد.

هیکی و دیگر داوطلبان می گویند بهترین قسمت از این رویداد این است که دختران هنگام ظهور پیراهن خود را می بینند.

یکی از آن دختران، Kamesha Lay ارشد OHS، در جست و جوی خود برای "یکی" بیش از چند لباس تلاش می کند. او و مادرش، ژاکلین، یک لباس شبنم سیاه و سفید را با یک دامن تیل کامل انتخاب کردند.

"مدتی طول کشید. من پنج بار امتحان کردم، شاید شش لباس، "لای گفت. "من به دنبال چیزی بود که در آن قرار داشت و بعد از آن بزرگ در پایین بود، چیزی متفاوت است، زیرا این سال من است."

ریگان هیل، که دارای یک دختر در OHS است، یکی از داوطلبان این رویداد است. هیل گفت که کار با "بله بله به لباس" یک راه برای کمک به دختران است که در غیر این صورت قادر به پیدا کردن لباس رویای خود نیست.

هیل گفت: "من احساس می کنم که بچه های زیادی وجود دارند و من می خواهم دخترم متوجه شود که بچه های زیادی وجود دارند که همه چیز ندارند." "هنگامی که آنها در این اتاق می خوابند، می بینند که چهره هایشان روشن می شوند و می دانند که آنها می توانند یک شاهزاده باشند، که برای من بسیار جالبی است. من شروع به پاره شدن می کنم، زیرا همه به عنوان دیگران خوش شانسی نیستند. "
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۳ قبل از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: لباس خواب
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha