تبلیغات
هنگام انتخاب لباس خود نیز مهم است که یک رویداد را پیش رو داشته باشید. این می تواند یک زباله برای انتخاب یک لباس است که شما فقط می توانید یک بار استفاده کنید. لباس خوب به شما امکان می دهد آن را بارها و بارها پوشید و همچنان راحت باشد، بنابراین سبک و رنگ ها را با توجه به این که ممکن است انتخاب کنید انتخاب کنید. در زیر راهنمایی های سبک است که می تواند به شما در انتخاب لباس مناسب و مناسب برای شما کمک کند.
Trompete/Meerjungfrau-Linie V-Ausschnitt Lange Ärmel Applikationen Sweep/Pinsel zug Spitze Kleider

اگر شما به شکل سیب هستید، در اطراف شکم وزن بیشتری دارید و بنابراین شما باید یک لباس را انتخاب کنید که این منطقه را کمی بیشتر نگه دارد. لباس ساده و مدرن بدون جزئیات بیش از اندازه کار با این شکل عالی کار می کند.
برای پنهان کردن شکم، می توانید برای یک لباس با جزئیات کوچکی بروید و یا در اطراف منطقه ساحلی و یکی از پاهای زیبا خود را نشان دهید. این نوع لباس توجه شما را به منطقه ای که آگاه تر از آن هستید آگاه می کند. شما همچنین می توانید یک کمربند را در اطراف شکم بچرخانید تا آن را پوشانده و شکل زیبایی ایجاد کنید.
اگر بدن شما مستقیما به پایین و راست بالا باشد، شما لباس مناسبتری با یک گردن بالا دارید. شما همچنین می توانید یک گردنبند که بیانیه و گوشواره های بزرگ را برای اضافه کردن جزئیات در بالا اضافه کنید اضافه کنید. این نیز حجم را به منطقه ساحلی اضافه خواهد کرد و شما نشان می دهد آنچه که شما آن را پاهای زیبا است. لباس بی نظیر نیز با این نوع بدنه شگفت انگیز کار می کند؛ از آنجایی که یک کمر کمر ایجاد می کند و مفصل ها را دراز می کند.
برای بدن که در اطراف شانه گسترده تر است، یک لباس را انتخاب کنید که شانه ها را برطرف کند یا آن را ایجاد کند تا حجم کمی در اطراف ناحیه کمر ایجاد شود. یک لباس با یک گردنبند V و یک گل لاله، بدن شما را متعادل می کند. شما احساس می کنید و متناسب با زمانی که باسن ها اندکی با تعادل با شانه ها هستند، انتخاب کنید، بنابراین یک لباس را انتخاب کنید که به شما این نگاه کامل را می دهد.
بدن شکل گلابی به سختی لباس نمی کند و بنابراین شما می توانید گزینه های زیادی برای بازی کردن داشته باشید تا بتوانید یکی از آن ها را پیدا کنید که فقط برای شما مناسب است. لباسهایی که زیر کمر قرار دارند باید عدالت را انجام دهند. لباس های امپراطوری مناسب هستند، اما اگر شما یک پایین است که بزرگتر است، شما می توانید یک لباس است که مخفی کردن مفصل ها را انتخاب کنید. شما می توانید این کار را با اضافه کردن یک دسته کوچک در اطراف شانه ها با یک قیشر یا ژاکت شیک انجام دهید.
شکل کورس قهوه ای کامل در نظر گرفته شده است و همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کمر را تحریک کنید، بنابراین سینه ها و ناحیه تناسلی از نظر شگفت انگیز خوب است.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۴ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha