تبلیغات
برخی از داستان های مد که من می نویسم کمی اندک اندک است و این یکی از آنها است. از آنجایی که من چکمه های مچ پا اسکناس را در باند فرودگاه های پاییز '18 کشف کردم، من برای جفت کامل جستجو کرده ام. هدف من: پیدا کردن یکی که می خواهد با این شلوار های سفید / کرم رنگ من فقط خریداری شده است. وظیفه دشوارتر از آن است که فکر کردم در ابتدا بود. اما شما در مد کار می کنید، چطور این امکان وجود دارد؟ من آگاه هستم، از خودم نیز خواسته ام.

من فکر کردم که چکمه های رویای من در جمعه سیاه بود، اما زمانی که آنها را به آدرس اشتباه تحویل دادم، من این را به عنوان نشانه ای از این که آنها برای من اهمیت ندارند، برداشتم. جستجو ادامه یافت پس از بررسی هر مجموعه اصلی مد خانه و مرور بیش از، آنچه به نظر می رسید، 50 جفت، من 10 را پیدا کردم که من دوست دارم و در بودجه من است. (خوب، چند نفر می توانند یک پازل باشند.) در تلاش برای پیدا کردن جفت کامل خود را؟ با گزینه های زیر شروع کنید.

1 Zara Snakeskin چکمه های چاپ
یک راه خوب برای از بین بردن انگشت شستن در روند بوت snakeskin قبل از اینکه به اندازه کافی 500 دلار برای آن هزینه کنید، با این گزینه زانو از Zara است. این فقط 99 دلار است و در رنگ آمیزی کلاسیک قهوه ای و بژ رنگ است. لباس زیر لباس های سیاه و سفید خود را با یک جوراب آبی و یک پیراهن سفید پوشانید.

2 BCBG Anges Bootie
چاپ Snakeskin باعث می شود سر و صدا به خودی خود، اما اضافه کردن یک جزئیات سیاه و سفید دست و پنجه نرم و شما یک بوت بیانیه است. پاشنه کمی زاویه یکی دیگر از نکات کوچکی است که به کمک این bootie برجسته می شود.

3 داستان دیگر مخملی مار چکمه مچ پا
پری دریایی کوچولو خودش را برای این جفت چکمه های مچ پای مخملی snakeskin می کند. شفاف و شفاف رنگ تیله و پاشنه سیلندر شکل بسیار خنک تر از پاشنه بلوک است. با یک ژاکت کرم رنگ و شلوار جین سیاه پوشیده باشید.

4 Schutz Maryanna Boot
"Snakeskin" ممکن است صدایی را محدود کند، اما این مواد مرسوم، در این فصل به شکل های مختلفی دیده می شود. این جفت خاص الهام گرفته از غرب است و دارای یک پاشنه بلند است. یک جعبه تاکسی اشاره کرد که بر روی آن ظاهر براق و صاف است. ایده آل برای زن که سبک آن را می توان به عنوان "دختر گاوچران زیبا" توصیف کرد.

5 انبه مار-بوت مچ دست
کیب این چکمه برای آویزان ساخته شده است. این زوج های جوراب قرمز چشم هر کسی را به زودی به عنوان قدم می زنند ... خوب، هر جا. آنها می توانند تحت لباس و یا با جفت جین آبی براق پوشیدن - فقط مطمئن شوید که چاپ برای حداکثر تاثیر بصری قابل رویت است.

6 M.Gemi بوت Cavallo
اگر چنین چیزی به عنوان بوت اسکناس "هر روز" وجود دارد، این است. رنگ های سیاه و خاکستری به خوبی با هر جوراب شلواری و جین نگاه می کنند، در حالی که چاپ پر طرفدار پیتون، سبک خود را تقویت می کند.

7 افراد آزاد وگان رفتن به غرب بوت
این بوت چرم بافت چرمی بافتی تنها با نگاهی به پوست خربزه، که برای مصرف کنندگان آگاه اخلاقی مناسب است، تقلید می کند. این در هشت (!) رنگ می آید و شباهت الهام گرفته از غربی ها در فصل مناسب است.

8 بوت کرچک
هنوز آماده نیست به طور کامل به نگاه snakeskin متعهد است؟ این بوت مچ پا مچ پا با یک چلپ چلوپ اسکن اسکن برای ضعف قلب است. این تقریبا مانند طراحی است که از بوت جدا شده است، نگاه واقعا بالا مد. شما دیگر جفت دیگری را پیدا نخواهید کرد، من سعی کردم.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در پنجشنبه، ۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴ قبل از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
آیا تا به حال در طراحی لباس عروسی خود فکر کرده اید؟

بسیاری از عروسها ایده خوبی از آنچه آنها برای لباس عروسی خود می خواهند، اما بعضی اوقات داشتن یک عکس دقیق در سر شما، به معنی ناامیدی زمانی است که شما نمی توانید آنچه را که دنبال می کنید پیدا کنید. اگر این به نظر شما می رسد، لباس عروسی سفارشی می تواند چیزی باشد که شما نیاز دارید.

ایجاد یک لباس عروسی سفارشی با یک طراح یا طراح لباس، یک فرایند سرگرم کننده است و روز بزرگ روز شما یک معانی ویژه برای شما خواهد بود. این می تواند دلهره آور باشد؛ چقدر طول خواهد کشید، چقدر هزینه خواهد شد، و آیا در نهایت انتظارات شما را برآورده خواهد کرد؟ - اما هر طراح به ارزش خود را در تیل روشن خواهد بود، صادقانه و قادر به راهنمایی شما را از طریق مرحله فرآیند گام به گام.

بنابراین، برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک لباس عروسی سفارشی برای شما مناسب است، ما دوست داشتنی چلسی لوت، صاحب خانه طراحی محبوب، Modehaus Bridal در مینیاپولیس را استخدام کردیم. او راهنمای مفید خود را برای اینکه چرا طراحی لباس عروسی خود را چنین تجربه ای ویژه ای قرار داده است، قرار داده است و کمی توضیح می دهد که چه چیزی از روند انتظار می رود.

چلسی برای شما ...

1. فردیت
هیچ کس در جهان مثل شما نیست طعم و مزه منحصر به فرد شما و دیدگاه شخصی برای عروسی و لباس عروسی خود را آن را به طور خاص شما.

کار با طراح برای ایجاد لباس عروسی سفارشی شما اجازه می دهد سبک شخصی خود را در یک روز زمانی که خانواده و دوستان شما جشن می گیرند بیان کنید!

2. سبک
فرایند طراحی همه چیز در مورد سبک شخصی شماست. از تصاویر الهام بخش به صفحات Pinterest، طراح شما از ایده های خود به طراحی عروسی سفارشی می کشد.

شما در مورد آستین، شباهت، گردن و پارچه ها صحبت خواهید کرد. با کار با طراح، شما می توانید روند خلاق را از الهام به طرح ها، ساختگی ها برای تست اتصالات، و در نهایت لباس شب رویایی هدایت کنید.

شما به عنوان فرآیند آشکار کنترل کاملی از خود دارید.

3. راحت و مناسب
یک طراح خوب، شکل منحصر به فرد خود را جشن می گیرد و لباس را به تنهایی شما را مناسب می کند. به جای خرید یک لباس برای مطابقت با شکل خود، چرا یک ساختمان را از زمین نکنید!

داشتن لباس سفارشی ساخته شده تضمین می کند که راحت و متناسب با بدن شما است.

مد نمیخواهد صدمه ببیند عروس زیبا می تواند یک لباس مناسب را در تمام روز عروسی داشته باشد؛ از "آماده شدن" عکس ها، تا آخرین رقص شب.

4. تجربه
شما طولانی از روز عروسی خود را فراموش کرده اید که نباید فراموش شود، آیا لباس شما نیز نباید باشد؟

هیچ چیز با تجربه طراحی لباس شب عروسی خود مقایسه نمی شود. بسیاری از عروس ها می گویند که داشتن سفارشی لباس خود برجسته سفر عروسی آنها بود.

5. پشتیبانی از کسب و کار محلی
با کار با یک طراح محلی، شما نیز از کسب و کار کوچک حمایت می کنید. از طریق تجربه لباس سفارشی شما، شما ذهن را از دانستن دقیقا جایی که لباس خود را ساخته شده بود و توسط آنها.

نه تنها این، اما شما اطمینان حاصل کنید که لباس خود را برای توده ها ساخته نشده است. این فقط برای شما ایجاد شد مثل شما، یک نوع از نوع است.

فرآیند
فرایند طراحی هر شش تا دوازده ماه طول می کشد. طول پروژه با پیچیدگی هر لباس و جدول زمانی عروس تعیین می شود.

لباس عروسی سفارشی Modehaus از 4500 دلار شروع می شود. این شامل مواد، اتصالات و تغییرات کلی است. مواد را پوشش می دهد پارچه، trims و لهجه - از توری های ظریف تر و زیبا به گلدوزی دقیق الگوی.

اولین قرار ملاقات همه چیز درباره شناختن شماست. شخصیتت. طعم شما سبک عروسی شما. شما و داستان شریک زندگی تان. در طول این مشاغل رایگان، ما به تصاویر، ایده های طنزآمیز نگاهی خواهیم انداخت و شروع به تشخیص چشم انداز لباس خود خواهیم کرد.

در جلسه بعدی ما، ایده های اولیه خود را برای لباس های خود ارائه خواهم کرد. این یک فرایند همکاری است، بنابراین ما با هم ما طرح ها، پارچه ها و پایان دادن به بحث می کنیم. قبل از ترک، اندازه گیری های خود را انجام می دهیم، تصمیم گیری در مورد طراحی، قرارداد ما را امضا می کنیم، و جدول زمانی و قیمت خود را نهایی می کنیم.

پس از اندازه گیری های شما و جزئیات درج شده است، من شروع به ساخت یک الگوی لباس مسلمان می کنم. این ماکت به ما کمک می کند تا هر چه را که طرح های من در واقعیت به نظر می رسد تجسم نمایم. علاوه بر این، ما اجازه می دهیم قبل از اینکه با پارچه کار می کنم هر گونه تنظیمات را انجام دهم. از آنجا من شروع به ایجاد لباس سفارشی خود را!

طول ساخت و ساز بستگی به پارچه های انتخاب شده ما دارد. توری های ظریف، دوختن ابریشم، تزیین مجسمه سازی تزیین لوکس و استفاده از beading پیچیده همه را به زمان نیاز دارد. زمان ساخته شده است برای تغییرات و اتصالات به طور منظم، که اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر طراحی تحول در سراسر روند خیاطی.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در جمعه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۶ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
لباس کوکتل واقعا زیبا است و می تواند واقعا شما را زیبا نگاه کند. آنها امروز به خاطر طراحی طول زانوی آنها بسیار معروف هستند. این لباس ها را می توان به راحتی در مراسم نیمه رسمی مانند احزاب کوکتل استفاده کرد. این معمولا از پشم سبک، مخمل، ساتن یا ابریشم ساخته شده است و معمولا شانه ها و بازوها را باز می کند. هر زن تنها نیاز به یک لباس کوکتل زرق و برق دار در کمد لباس خود دارد. مقاله زیر به شما در مورد بهترین لباس کوکتل می گوید.


لباس سیاه و سفید یک لباس کوکتل زیبا است

لباس های کوچک سیاه و سفید که بیشتر زنان لباس این روزها لباس های کوکتل زیبا هستند. آنها حتی به عنوان لباس حزب شناخته می شوند و اولین بار در سال 1920 پوشیده شده اند. چنین لباس، گوشت را در بالای صفحه قرار می دهد و پایه بسته می شود. لباسهایی که قبلا در دسترس بودند با استفاده از مروارید، ابریشم و تیفوسی تهیه شده بود.

ملاحظات مهم

هنگامی که شما در حال خرید یک لباس کوکتل هستید، باید خریداری کنید که بدون هیچ مشکلی بتوانید آن را پرداخت کنید. شما باید بهترین چیز را بدست آورید که بدنتان را به درستی به بدن شما متصل می کند. شما می توانید به راحتی با خرید چنین لباس های زرق و برق دارایی های خود را برجسته کنید. شما باید یک ژاکت کش باف پشمی یا چرت زدن داشته باشید که به شما کمک می کند تا در هنگام مواجه شدن با سلاح ها و شانه ها احساس راحتی کنید. لباس تنگ تیره چیز دیگری است که می توانید در نظر بگیرید. لباس کوکتل طول زانویی قطعا می تواند به زیبایی ساختار بدن شما کمک کند.

تغییرات

لباس کوکتل معمولا برای کمک به شما در جستجوی بسیار زیبا تر است. آنها با یک قایق یا گرد گرد می آیند و به سمت داخل کمی خم می شوند. این حتی در بوزون های خود دورتادور است و بنابراین شما نیازی به پوشیدن کمربند همراه با آنها ندارید. بهترین بخش در مورد پوشیدن چنین لباس ها این است که شما فقط نیاز به پیوستن به شبح لباس پایه ای ندارید. آنها با گردن های نازک، گردن های نامتقارن و گردن V می آیند. بنابراین، شما به راحتی می توانید آنها را به عنوان لباس پوشیدن که می تواند باسن یا شکم بزرگ خود را پوشیدن. بعضی از آنها حتی با دامن بزرگ نیز می آیند بنابراین شما به راحتی می توانید آنها را در هر جایی که می خواهید بپوشانید.

رنگ

لباس کوکتل که شما می پوشید، واقعا نیازی به رنگ سیاه ندارد، گرچه رنگ های تیره بهترین لباس برای شب است. شما می توانید لباس های مختلف را قبل از انتخاب مناسب برای ساختار بدن خود امتحان کنید. یک لباس که به شما در ارتقاء شخصیت شما کمک می کند این است که شما باید راه درست را انتخاب کنید.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در چهارشنبه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵ قبل از ظهر، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
دبیرستان آکسفورد دومین رویداد رسمی «بله بله به لباس» را در شب گذشته برگزار کرد و نزدیک به 100 دانشجوی خانه را به خانه خود آوردند.

"بله بپرهیزید به لباس"، شاعر جوان معلم تناسب اندام دختران OHS رز هیکی است، که این برنامه را به عنوان راهی برای دادن هر دختر به یک فرصت شگفت انگیز "لحظه شاهزاده خانم"، از تلاش برای لباس اول برای اولین بار آغاز کرد زمان.

او گفت: "این لباس ها همه اهدا شده اند، و از همه جا به خاطر عروسی های دیوید، عکس های آکسفورد، ساروریتس، ممفیس، اهدا شده اند." "هر زمان که مردم لباس بپوشند، آنها فقط به من ایمیل می دهند و من یک واحد ذخیره سازی دارند، بنابراین آنها فقط سال ها می آیند."


اتاق تناسب اندام تمام دختران با بالن های صورتی و طلایی تزئین شده بود، با پخش موسیقی بیش از بلندگوها و باند های موقت در مرکز اتاق برای دختران برای انتخاب بهترین انتخاب خود. بیش از 100 لباس از اندازه 00 تا 24 وجود دارد، در تقریبا هر برش و رنگ قابل تصور است.

"من صادقانه می توانم بگویم، این یک رویداد باور نکردنی برای تمام دختران است،" کارمه هاولول، که دخترش امیلی یک لباس قرمز توپ را انتخاب کرد، گفت. "من همه راجع به آن صحبت می کنم، زیرا می خواهم دختران بدانند که می توانند به اینجا بیایند و سعی کنند لباس هایی را که باعث می شود احساس خاصی داشته باشند، امتحان کنید."

علاوه بر لباس، دختران این فرصت را دارند تا با کفش و طلا و جواهر هایی که توسط Lulu و سایر شرکت های تجاری در اطراف آکسفورد اهدا شده است، ظاهر شوند. مدیسون هیکی، دختر رز، گفت که حضور در این مراسم، تجربهای باارزش برای همه درگیر است.

او گفت: "من دوست دارم ببینم چگونه روز دختر را برای پیدا کردن لباس رویای خود پیدا کنیم." "بسیاری از اینها، هنگامی که وارد شدند، هنوز هم در کیسه های زیپ شده خود با برچسب قیمت در آنها بود. برخی از آنها تا 600 دلار فروختند. "

اما این رویداد برای دانشجویان OHS منحصر به فرد نیست. دختران از دبیرستانهای لافایت، پانولا جنوبی و آب دره حضور داشتند و برای هر دختر که ثبت نام می کند، باز است. نیکول رنسینک، یکی از ارشد دبیرستان جنوب پانولا، در سال جاری سه نفر از طرفداران شرکت دارد. Rensink با انتخاب یک لباس کوکتل شامپاین رنگ با گوشواره تطبیق یافت.

"فکر کردم، چرا؟ رنسینک گفت: "من در مدرسه پانولا جنوبی، Senatobia و دانشکده مسیحی North Point ملاقات می کنم." "من نیز اینجا آمد و به دنبال کفش هایی بود که من را بلندتر از دوست پسر من نخواهند گذاشت، و آنها از چنین طیف وسیعی برای انتخاب کردن استفاده می کنند."

لباس و لوازم جانبی کاملا رایگان برای دختران، با کسب و کارهای محلی اهدا خدمات خود را به هر لباس نگاه کامل است. تمیز کننده Rainbow در خیابان جکسون خشک کردن هر لباس را به صورت رایگان پاک می کند و یک کارد و چسبان در این رویداد شرکت می کند تا به هر دختر کمک کند و بهترین را در نظر بگیرد.

هیکی و دیگر داوطلبان می گویند بهترین قسمت از این رویداد این است که دختران هنگام ظهور پیراهن خود را می بینند.

یکی از آن دختران، Kamesha Lay ارشد OHS، در جست و جوی خود برای "یکی" بیش از چند لباس تلاش می کند. او و مادرش، ژاکلین، یک لباس شبنم سیاه و سفید را با یک دامن تیل کامل انتخاب کردند.

"مدتی طول کشید. من پنج بار امتحان کردم، شاید شش لباس، "لای گفت. "من به دنبال چیزی بود که در آن قرار داشت و بعد از آن بزرگ در پایین بود، چیزی متفاوت است، زیرا این سال من است."

ریگان هیل، که دارای یک دختر در OHS است، یکی از داوطلبان این رویداد است. هیل گفت که کار با "بله بله به لباس" یک راه برای کمک به دختران است که در غیر این صورت قادر به پیدا کردن لباس رویای خود نیست.

هیل گفت: "من احساس می کنم که بچه های زیادی وجود دارند و من می خواهم دخترم متوجه شود که بچه های زیادی وجود دارند که همه چیز ندارند." "هنگامی که آنها در این اتاق می خوابند، می بینند که چهره هایشان روشن می شوند و می دانند که آنها می توانند یک شاهزاده باشند، که برای من بسیار جالبی است. من شروع به پاره شدن می کنم، زیرا همه به عنوان دیگران خوش شانسی نیستند. "
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در شنبه، ۱۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۳ قبل از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: لباس خواب
بسیاری از مردم عروسی میبینند تا عروس را ببینند و جشن بگیرند. همانطور که داماد و همسران عروسی او را به سمت پیاده روی می گذارند، همیشه احساس هیجانی ایجاد می شود و از این رو تغییر خلق و خوی روز را تجربه می کند. بنابراین انتخاب لباس مناسب بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که عروس بهترین تجربیات را ایجاد می کند و مطمئن است که هر روز در روز بزرگ خود با آن مواجه شود.

لباس های عروسی توری احساس عواطف و کلاس در هر عروس را به ارمغان می آورد. آنها همچنین شخصیت عروس را تعریف می کنند و شناخته شده اند که مد روز بی نظیر هستند. آنها از دوران ویکتوریا استفاده شده و هنوز هم در دوره های مدرن بسیار باشکوه هستند. جزئیات توری اضافه می کند لمس عاشقانه و فمینیسم در لباس عروس.
A-Linie/Princess-Linie V-Ausschnitt 3/4 Ärmel Chiffon Spitze Knielang Brautkleider

لباس توری فقط برای عروس نیست، بلکه می تواند برای خدمتکاران عروس و مهمانان دیگر نیز استفاده شود. لباس تنگ و دقت انتخاب شده نیز می تواند برای موارد دیگری مانند کوکتل و احزاب استفاده شود.

انتخاب کامل برای لباس عروسی توری

ملاحظات زیادی در هنگام انتخاب لباس عروسی توری وجود دارد. این موارد عبارتند از:

- رنگ

رنگ سنتی مورد استفاده برای عروسی لباس عروسی سفید است. با این حال، بسیاری از عروسها با استفاده از رنگ های دیگر، مانند صورتی، کرم، قرمز و بنفش، متفاوت هستند. شما ممکن است برای یک لباس عروسی که دارای یک توری سفید باشد یا از رنگ ترکیبی استفاده کنید تا نگاه منحصر به فرد خود را در روز بزرگ خود بیابید. لباس عروسی توری سیاه، خدمتکار عروس است.

- طول

بر خلاف گذشته، بسیاری از عروسها برای لباس کوتاه می روند. جزئیات توری در لباس کوتاه مناسب برای عروس که می خواهد به دنبال کامل و نشان دادن پاهای خود را در مناسبت بزرگ است. انتخاب پاشنه بلند و کفش های پر زرق و برق برای لباس کوتاه می تواند این نگاه رومانتیک را در عروس به ارمغان بیاورد. هنوز می توان یک لباس عروسی طولانی توری را برای چانه زدن و شکل بدن به کار برد.

- دسترسی

خوشبختانه لباس توری در بسیاری از فروشگاه های آنلاین موجود است. با این حال، یک عروس باید بتواند نوع خاصی از لباس را که متناسب با شخصیت، شکل و بودجه اش است، پیدا کند. با توجه به گزینه های مختلف موجود در برخی از سایت ها می تواند در این زمینه کمک کند.

در حالی که برخی از زنان ممکن است در نظر خرید یک لباس جدید، برخی از زنان می خواهند همچنان از لباس هایی استفاده کنند که مادران و مادربزرگ ها در روز عروسی خود استفاده می کنند. در صورتی که مورد شما باشد، می توانید طراحان را مجاز به اضافه کردن جزئیات توری کنید که اصالت مدرنیته و شخصیت شما را به ارمغان می آورد.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در دوشنبه، ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۶ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هنگام انتخاب لباس خود نیز مهم است که یک رویداد را پیش رو داشته باشید. این می تواند یک زباله برای انتخاب یک لباس است که شما فقط می توانید یک بار استفاده کنید. لباس خوب به شما امکان می دهد آن را بارها و بارها پوشید و همچنان راحت باشد، بنابراین سبک و رنگ ها را با توجه به این که ممکن است انتخاب کنید انتخاب کنید. در زیر راهنمایی های سبک است که می تواند به شما در انتخاب لباس مناسب و مناسب برای شما کمک کند.
Trompete/Meerjungfrau-Linie V-Ausschnitt Lange Ärmel Applikationen Sweep/Pinsel zug Spitze Kleider

اگر شما به شکل سیب هستید، در اطراف شکم وزن بیشتری دارید و بنابراین شما باید یک لباس را انتخاب کنید که این منطقه را کمی بیشتر نگه دارد. لباس ساده و مدرن بدون جزئیات بیش از اندازه کار با این شکل عالی کار می کند.
برای پنهان کردن شکم، می توانید برای یک لباس با جزئیات کوچکی بروید و یا در اطراف منطقه ساحلی و یکی از پاهای زیبا خود را نشان دهید. این نوع لباس توجه شما را به منطقه ای که آگاه تر از آن هستید آگاه می کند. شما همچنین می توانید یک کمربند را در اطراف شکم بچرخانید تا آن را پوشانده و شکل زیبایی ایجاد کنید.
اگر بدن شما مستقیما به پایین و راست بالا باشد، شما لباس مناسبتری با یک گردن بالا دارید. شما همچنین می توانید یک گردنبند که بیانیه و گوشواره های بزرگ را برای اضافه کردن جزئیات در بالا اضافه کنید اضافه کنید. این نیز حجم را به منطقه ساحلی اضافه خواهد کرد و شما نشان می دهد آنچه که شما آن را پاهای زیبا است. لباس بی نظیر نیز با این نوع بدنه شگفت انگیز کار می کند؛ از آنجایی که یک کمر کمر ایجاد می کند و مفصل ها را دراز می کند.
برای بدن که در اطراف شانه گسترده تر است، یک لباس را انتخاب کنید که شانه ها را برطرف کند یا آن را ایجاد کند تا حجم کمی در اطراف ناحیه کمر ایجاد شود. یک لباس با یک گردنبند V و یک گل لاله، بدن شما را متعادل می کند. شما احساس می کنید و متناسب با زمانی که باسن ها اندکی با تعادل با شانه ها هستند، انتخاب کنید، بنابراین یک لباس را انتخاب کنید که به شما این نگاه کامل را می دهد.
بدن شکل گلابی به سختی لباس نمی کند و بنابراین شما می توانید گزینه های زیادی برای بازی کردن داشته باشید تا بتوانید یکی از آن ها را پیدا کنید که فقط برای شما مناسب است. لباسهایی که زیر کمر قرار دارند باید عدالت را انجام دهند. لباس های امپراطوری مناسب هستند، اما اگر شما یک پایین است که بزرگتر است، شما می توانید یک لباس است که مخفی کردن مفصل ها را انتخاب کنید. شما می توانید این کار را با اضافه کردن یک دسته کوچک در اطراف شانه ها با یک قیشر یا ژاکت شیک انجام دهید.
شکل کورس قهوه ای کامل در نظر گرفته شده است و همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کمر را تحریک کنید، بنابراین سینه ها و ناحیه تناسلی از نظر شگفت انگیز خوب است.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در جمعه، ۱۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۴ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
خیابان فلت، چهار شنبه

دیدگاه های جدید مد در برخی از لباس نشان می دهد که در این هفته برگزار می شود نشان می دهد که یک راه حل برای مشکل "چه ما باید با پسران ما انجام شود؟" این است که آنها را آموزش دیده، به عنوان در یکی دیگر از جنبه ممکن است از اینکه اگر این مد ها تمام فعالیت های توزیع کننده را که باید با مواد غذایی تغذیه شده در معرض خطر قرار بگیرند، در معرض تهدید قرار می دهند. واقعیت ساده این است که دختر معمولی، به رغم زن معمولی، طراحی نشده است که بتواند لباس های جدید خیاطی را پوشانده باشد. او ممکن است با توجه به زیبایی مواد و ظاهر خوب خود، به لطف زیبایی و زیبایی و زیبایی ظاهر شود، اما او به طور بی نهایت بهتر خواهد بود، مثلا، شش تا دوازده اینچ اضافی، و اگر او آنها را احساس زیبایی از سوی مردم قطعا SOS ارسال خواهد شد

مطمئنا دختران مانند پرده های فانتزی "بلند و راست و بلند و باریک" وجود دارند که می توانند از پاشنه پاشنه یا کت شلوار استفاده کنند اگر آنها خود را مانند پرده های فانتزی حمل کنند و پیاده روی بی انتها از آن مانکن هایی که سرشان را در یک زاویه 33 درجه از پاهای خود را. وجود دارد، یکی احساس می کند که یک عنصر بی قید و شرط در مورد لباس نشان می دهد که در آن زنان به راحتی متناسب، جوان و سالخورده، در ردیف و چشم انداز در frocks نشسته توسط برخی از sylph بیش از حد باریک و خوب برای غذای روزانه انسان طبیعت و تصور کنید خود را پوشیدن کسانی که فقط با آن اثر می کنند. احساس تراژدی بر آنها غلبه می کند. تماشاگر بی نظیر می خواهد گریه کند، "مراقب باشید. اعتمادش نکن او تو را فریب داده است. "

یک راه فرار از زندان
راه هایی برای جلوگیری از نگاه بیش از حد چنگال وجود دارد. یک طراح لباس ممکن است از پانل های جانبی استفاده کند. خانم سوزان، که تا به حال یک نمایشگاه لباس در هتل کارلتون داشته است، علاقه مند است تا لباس دوزی یا دوختن طولانی را در دو یا چندین مکان به عمق دوازده تا هجده اینچ از کف بپوشد. این بسیار تزئینی با یک شب ژرژت سایکلامن صورتی بود. دامن شکسته بود تا لبه های گسترده ای را بپوشاند و هر لتپت با پرهای شترمرغ و گل سرخ شاداب بود. گردن گرد شد و پر از شترمرغ از یک طناب طلایی برای دیدار با سر و صدای شترمرغ و گل رز صورتی روی یک شانه گذاشت.

یک جعبه سیاه و سفید هوشمند ساخته شده است با یک لباس بلند تنگ از ساتن سیاه و سفید باز کردن جلو از یک لباس ژئوریت سفید. آستین های سفید سفید با نوارهای گسترده ای از ساتن سیاه و سفید که نیمه اشباع شده با انتهای pointed از مخمل کت و شلوار آبی رنگ بود، و لمس از همان رنگ در کمر وجود دارد. تقریبا تمام روز ها و شب ها لباس ها و لباس ها کوتاه بود و آستین بلند و بسیار تنگ بود، گاهی اوقات در کاف های بزرگ به پایان رسید. بعضی از کت ها دارای یقه های بالا بودند، بعضی از آنها به بالا به گلو بریده می شدند و با یک باریک باریک و یا اینچ بالا به پایان رسید - این به هیچ وجه جذاب نبود - در حالی که دیگران گردن های گرد گردن کم با یقه روسری به پایان رسید.
+ نوشته شده توسط Thetipsofbeautiful در چهارشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۷ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه